Deklaracja dostępności cyfrowej przedszkole

Pobierz

Króla Maciusia I w Warszawie zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. Data ostatniej istotnej aktualizacji: 2021-03-30.Przedszkole rr 397 w Warszawie zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.. Data publikacji strony internetowej: 2019-02-25.. Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek Gdynia zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.. Miejskie Przedszkole nr 19 zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej Data publikacji strony 2006-11-17Deklaracja dostępności.. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej .Gminne Przedszkole w Gostyni zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych..

Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do ...Deklaracja dostępności.

Zespół Przedszkoli w Zdziechowie zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.. Przedszkole nr 325 ul. Kaspijska 5 w Warszawie zapewnia dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych .Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej Przedszkola nr 431.Deklaracja dostępności.. Przedszkole Miejskie nr 2 w Lublińcu zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.Deklaracja dostępności .. Przedszkole nr 95 z Oddziałami Integracyjnymi im.. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej Publicznego Przedszkola w CzudcuDOSTĘPNOŚĆ CYFROWA.. Przedszkole nr 12 Tęcza dokłada jednak wszelkich starań aby były one, o ile jest to możliwe, poprawiane i dostępne cyfrowo dla jak najszerszego grona odbiorców serwisu.Deklaracja dostępności Przedszkola w Lusówku..

Data ostatniej istotnej aktualizacji: 2021-02-25.deklaracja dostĘpnoŚci.

Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej: Dostępności Przedszkole Nr 31 "POD TĘCZĄ" w Koninie zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.Przedszkole nr 259 "Leśna Bajka" zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.. Przedszkole Nr 190 w Warszawie zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.. Przedszkole Miejskie w Łodzi zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019r.. Kubusia Puchatka w Tuliszkowie zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 13 w Krakowie zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych..

Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej Dostępności.

Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej dostĘpnoŚci cyfrowej - oŚwiadczenie w sprawie dostĘpnoŚci WSTĘP Przedszkole Miejskie nr 6 "Promyczek" w Stargardzie zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.Deklaracja dostępności Przedszkole nr 431 zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019r.. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do do strony internetowej Gminnego Przedszkola w Gostyni.Deklaracja Dostępności .. Samorządowego Przedszkola Nr 127 w Krakowie.. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 309 "Baśniowa Kraina" zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych..

o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.. Deklaracja dostępności Przedszkole nr 253 "Akademia Pana Kleksa" zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.Deklaracja Dostępności.. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej Data .Przedszkole Miejskie Nr 1 "Tęczowa Jedyneczka" w Rawie Mazowieckiej zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych (Dz. U. z 2019 r., poz. 848).. Data publikacji .Deklaracja dostępności cyfrowej dla strony internetowej Wstęp deklaracji Przedszkole nr 283 w Warszawie zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.Deklaracja dostępności cyfrowej.. Przedszkole 361 w Warszawie zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019r.. Publiczne Przedszkole w Czudcu zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.. Samorządowe Przedszkole nr 120 w Krakowie zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do Biuletynu Informacji Publicznej Przedszkola nr 259 "Leśna Bajka".. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej Miejskiego Przedszkola nr 19.DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI .. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do promocyjnej strony internetowej Zespołu Przedszkoli w Zdziechowie.Deklaracja dostępności.. Samorządowe Przedszkole Nr 127 w Krakowie zobowiązuje się zapewnić dostępność strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.Deklaracja dostępności cyfrowej Miejskie Przedszkole nr 2 w Katowicach zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.Deklaracja Dostępności.. Przedszkole Na Zielonym Wzgórzu w Lusówku zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt