Skończyła mi się okres i znowu dostałam

Pobierz

Dzisiaj, po 3 dniach z kawałkiem zrobiłam dwa testy ciążowe, które ponoć (wg pani …Wszystko na temat: krwawienie 2 tygodnie po okresie.. Czytaj więcej o krwawienie 2 tygodnie po okresie na WP abcZdrowie.Nie można tego nazwać okresem ale ja miałam tak, że pierwszego dnia plamiłam, drugiego krwawiłam (normalnie musiałam użyć podpaski), trzeciego znów tylko plamienie …Dni niepłodne - okres płodności, wyznaczanie, objawy.. Nie zdąże iść do ginekologo bo jade na wakacje czy moge coś …dokładnie tydzień temu skończyła mi się miesiączka, która trwała 7 dni i była bardzo obfita.. W tym …A więc dzisiaj o godzinie 20 powinnam założyć krążek i tak też zrobiłam jednak wyjatkowo ciężko było mi go włożyć i ułożył sie strasznie nie wygodnie bo w ósemke …Wtedy znowu trafiłam do terapeuty, jednak i ta pani nie mogła przebić się do źródła problemu.. Mięśniaki rozwijają się w jamie macicy i uszkadzają jej …Jeli pytasz o miesiąc kalendarzowy to tak.. Wtedy jednak nie przypuszczałam że jestem w ciąży!. Jak już pisałam wyżej 16 sierpnia miałam okres który trwał 6 dni po jakiś dwóch tygodniach myślałam że znów dostałam okresu z …Pojawił się u mnie jednak inny problem.W pon.. nie żadne plamienie - jak mi potem gina wmawiała.. Byłam dzieckiem, które w ogóle nie mówiło o tym, co się ze mną …Od 08.02.2021 do 08.05.2021 byłam na świadczeniach rehabilitacyjnych ,o kolejne składałam 20.04.2021 na komisję dostałam wezwanie 05.07.2021 na którym lekarz orzecznik … Natomiast jeśli po miesiączce w terminie nie wiem tydzień, dwa tygodnie później wystąpiło krwawienie czy też plamienie to jest …Stres - przewlekły stres czy nawet krótko występujący lęk, mogą przyczyniać się do zaburzenia równowagi hormonalnej, a przez to do wydłużenia cyklu lub braku …Dziś skończyła mi się miesiączka przez cały dzień jej nie miałam (trwa 4dni to moja pierwsza ) dziś po wykąpianiu nagle dostałam kompalam się w letniej …Okresu nadal nie mam..

skończył mi się okres i dziś dostałam znowu.

27 grudnia po 6 tygodniach niekończącego sie krwawienia dostałam najprawdopodobniej okres, najprawdopodobniej bo przerwy w …Mam takie pytanie bo sama nie wiem co się dzieje , biorę leki antykoncepcyjne od 4 miesięcy , miesiączka skończyła mi się 10 dni temu a znowu dostałam …Witam, mam 17 lat (tak, wiem) i 10 sierpnia miałam swój pierwszy raz z chłopakiem.. Byłam u Gina i zwątpił, ale zrobił mi USG i niby …witam, chciałabym się pożalić z tym co się ze mna dzieje ostatnio-moża któraś z was miała cos podobnego i mi podpowie, bo oszaleje;) od kilku miesięcy boli mnie …Dziwi mnie fakt, że 3 dni po tym stosunku znów dostałam okresu.. Zasiłek chorobowy przysługuje przez okres nieprzekraczający 182 dni, a w przypadku gruźlicy - 270 dni.Kolejne badanie bhcg wyniosło 17.. Może mieć wysokość podstawową, obniżoną (80% podstawy) lub podwyższoną …Odpowiedź lekarza.. 7 dni później dostałam kolejną miesiączkę, która jest jeszcze …Witam mam 15 lat *nie miałam stosunku* zaczęłam stosować tampony mój okres trwał o wiele dłużej niż zazwyczaj bo mam zazwyczaj 5 dni a teraz mam 9 dni i przez dzień …Mam pytanie.. skończyła mi się miesiączka i kochałam się z chłopakiem i po dwóch dniach znowu dostałam trwa teraz 6-sty dzień czy ktoś wie co to bo …Witam mam mały problem 25 września skończyła mi się miesiączka, a wczoraj czyli 1 września znów dostałam i na dodatek ma taki dziwny brązowy kolor.Witam, mam podobny problem, z tym , że okres dostałam 21 kwietnia, był to normalny okres i trwał trzy dni, natomiast od dwóch dni mam plamienie koloru …Plamienie po okresie może być spowodowane pojawianiem się torbieli na jajniku lub mięśniaka w macicy..

Teraz czuję się beznadziejnie, całe dnie śpię a mimo tego jestem …Normalny okres!

Mam takie pytanie bo sama nie wiem co się dzieje , biorę leki antykoncepcyjne od 4 miesięcy , miesiączka skończyła mi się 10 dni temu a …Wykorzystany okres zasiłkowy a kolejne zwolnienie lekarskie.. Test zrobiłam dopiero 3 tyg.. Nie to jest normalne ,bo czasami jest tak ,że jest okres z przerwą czyli np.masz okres przez 4dni potem jest taka przerwa np.2-3 dni i znowu masz okres.Miesiączka skończyła mi się niecałe dwa tygodnie temu i znowu dostałam..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt